راهنمایی استفاده از پنل فروشندگان فراتوانمند

کاربر گرامی در این صفحه تمامی مراحل ثبت فروشگاه در سایت فراتوانمند به ترتیب همراه توضیحات ارائه شده است. جهت ثبت محصول در سایت فراتوانمند ابتدا وارد نشانی faratavanmand.ir شوید سپس در گام اول گزینه ثبت نام را انتخاب فرمایید.

پس از ورود به صفحه ثبت نام باتوجه به اینکه شما قبلا حساب کاربری نداشته اید گزینه ساخت حساب کاربری را وارد فرمایید.

پس از ورود به صفحه ساخت حساب کاربری لطفا تمام اطلاعات را به صورت صحیح وارد فرمایید تا در زمان قرعه کشی ماهانه ای که انجام می شود اطلاعات شما به صورت کامل باشد.

پس از ورود و ثبت نام شما وارد حساب کاربری خود می شوید که نیاز است جهت ثبت فروشگاه و محصولات وارد پنل فروشندگان شوید

پس از ورود به پنل فروشندگان نیاز است جهت احراز هویت شما در جهت ایجاد امنیت در هنگام خرید گزینه احراز هویت از آدرس پستی را انتخاب فرمایید همچنین توجه فرمایید احراز هویت شما فقط برای تایید فروشگاه شما در مجموعه فراتوانمند است و آدرس شما برای کاربران نمایش داده نمی شود همچنین تا زمانی که احراز هویت شما به صورت کامل انجام نشود در ثبت محصولات فروشگاه شما محدودیت وجود خواهد داشت. توجه فرمایید احراز هویت پستی شما توسط ارسال کد از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد.

پس از ورود به قسمت احراز هویت بر روی گزینه دریافت کد کلیک فرمایید و آدرس محل فروشگاه را وارد فرمایید تا بسته پستی برای شما ارسال شود همچنین در صورتی که کسب و کار خانگی هستید آدرس محل سکونت را وارد فرمایید، پس از دریافت کد تایید شما 72 ساعت فرصت دارید تا کد مورد نظر را در قسمت تایید کد وارد فرمایید و پس از بررسی کارشناس پنل فروشندگان شما به صورت کامل فعال شود.

در صفحه اعتبار من شما دو گزینه دارید که می توانید انتخاب فرمایید گزینه دموی فروشگاه که شما می توانید ابتدا به مدت 30 روز به صورت رایگان با محدودیت ثبت 10 محصول تست فرمایید و گزینه دیگری هم دارید که می توانید به مدت 90 روز اعتبار تهیه کنید و به تعداد نامحدود محصول خود را ثبت فرمایید همچنین اگر هم خواستید اعتبار 90 روز را تهیه کنید پیشنهاد می شود از قسمت هدیه های من کد تخفیف اولین بار استفاده فرمایید.

پس از دریافت اعتبار در پنل فروشندگان شما می توانید محصولات خود را ثبت فرمایید و جهت ثبت محصولات بر روی گزینه مشخص شده را کلیک فرمایید و همچنین تمامی اطلاعات درخواست شده را به صورت کامل تکمیل فرمایید

پس از انجام ثبت محصول تمامی محصولات شما در قسمت محصولات من درج خواهد شد و می توانید در این قسمت وضعیت محصول خود را مشاهده فرمایید.

پس از انتشار محصول شما در سایت شما می توانید نسبت به بررسی تعداد نفراتی که محصول شما را در قسمت علاقه مندی ها ثبت کرده اند مشاهده فرمایید توجه نمایید تعداد ذخیره محصول ( تعداد بازدید ) نمی باشد و تعداد بازدید به صورت جداگانه ارائه می شود

درصورتی که هرگونه سوالی داشتید می توانید با قسمت ارتباط با ما با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید و یا در پنل کاربری تیکت ثبت فرمایید.

مطالب جدید

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها